Jak trénovat Vašeho malého psa

09.03.15

Největším přínosem malé velikosti psů, je to, že jsou tiché přátelský k menší velikosti apartmánů a pokojů. Proto se dostanou snadno použít k s prostředím, kterou preferujete. To je také poznamenal, že hračka psi nebo malí psi jsou mnohem šťastnější, roztomilejší a aktivní ve srovnání s jinými velkými psy, jako jsou býčí pes a německý ovčák. Je to pravděpodobně proto, že jejich nezbedné a roztomilé povahy. Ale, že je malé neznamená, že jsou malé v jejich myšlení a inteligence. Ve skutečnosti, tam jsou některé malé psy, které jsou tiché inteligentní a dokonce inteligentnější než typické velké psy.

Podle obecných statistik a opatření, bylo zjištěno, že malí psi jsou snadno se cvičí a žít. Na druhou stranu, typické psy jsou tiché tvrdě trénovat a také brát příliš mnoho času na učení. Je to pravděpodobně proto, že jejich nedostatku inteligence, která je klid úžasné v malých psů. Také je velmi snadné cestovat se svými malými psy. Jsou snadno přenášet, schopný a ne dělat příliš mnoho zmatků na dát dohromady a na stranách a cestách. Malí psi jsou také v tom smyslu, velmi snadné, že nevyžadují příliš mnoho přehlédnout.

Vzhledem k jejich velmi chlazené a nic charakteru, mohou malí psi také zničit váš dům. Největší nevýhodou je, že jen zřídka chytí. Jednou z nejdůležitějších věcí potřebných pro výcvik vašeho malého psa je pevnost a přívětivost. Čím více jste se firma se svým psíkem v jeho tréninku, bude rychleji váš pes se učit. Někteří malí psi jsou tvrdohlaví, a proto vyžadují příliš mnoho trpělivost majitele, aby si trénoval dobře. Být malé rozměry, ale také vyžaduje pravidelné období tréninku nebo výuky. Školení všechno najednou může promíchat jejich mysl.

Malí psi také ukazují signály a projevy hněvu a štěstí. Ty by měly být dobré si všímat a reagovat na tyto signály a znamení. Malí psi jsou velmi bystrý pozorovatel a vyžadují vaši pozornost, kdykoliv si to přejí. Lepší pozorovatel a učitel jste, tím lépe malý pes se můžete dostat. SometimesFree Web Content, malí psi si blázen a ne přestat křičet. Obvykle to, když se vyhodnocují jakýkoli cizinec nebo tak něco neobvyklého. Budete muset vyzkoušet si malého psa postupně a pomalu, takže se můžete dostat poslušného malého psa.

Komentáře 

Doporučené články:

Vyhledávaná témata: