Psí nemoci: rychlý průvodce, jak jim čelit

10.03.15

Distempter: To je považováno za největší hrozbu pro celé populace druhů psů. Příznaky jsou těžké výtok z nosu, kongesce v hrudi, ztráta hmotnosti, kašel, gunky oči a průjem. Jak nemoc dosáhne svých pozdějších fázích má přímý vliv na nervový systém psa způsobuje ochrnutí. Jedná se o nakažlivé onemocnění a virus může se vyskytuje ve vzduchu. I tím, že přijde do styku s vylučování infikovaného psa, zdravý pes může dostat postižený. Jakmile pes je napaden, pak neexistuje žádný lék na nemoc. Tato smrtelná choroba může být zabráněno tím, že správné očkování na psa.

Udit: Jedná se o závažnou poruchou u psa, kde dochází k kroucení v žaludku zvířete. Obecně dochází v důsledku více než jíst. Pokud se pes objeví neklidný a deprese se suchým dýchavičnost, musíte s ním zacházet pro udit.

Parvovirus: Tento virus je velmi jednoduché, protože vrah symptomy lze vidět v psů během několika hodin po napadení virem, i zabíjení psa do 48 až 72 hodina. Je to nakažlivé onemocnění a přímo napadá střevní trakt trávicího systému psa. Účinek viru může také být viděn na srdce psa. Mezi příznaky patří deprese, těžkou formou průjmu, zvracení a také ztráta chuti k jídlu. V této nemoci barva feacel změn hmoty a často mají krevní skvrny.

Psí Virová hepatitida: Toto onemocnění se přímo zaměřuje na ledviny, játra a cévy psa. Mezi příznaky patří ztráta chuti k jídlu, intenzivní žízeň, zvracení a krvácení. Virus onemocnění šíří faecel věci dalších psů. Psi mohou být zabráněno touto nemocí podáváním je s očkováním.

Kennel Kašel: Toto je nejčastější respirační onemocnění u psů, vyznačující se tím, typický druh kašle může být viděn v psů. Pokud daný správná léčba, porucha může být spravit.

Leptospiróza: Jedná se o bakteriální onemocnění. To se šíří prostřednictvím vylučování zvířat. Pokud se lidské bytosti některý jak přijít do styku s tímto virem, oni mohou také být nakažený. Tam je ne jeden, ale několik druhů bakterií, které produkují tuto nemoc u psů. Společné příznaky tohoto onemocnění jsou záněty ledvin, letargie, conjuctivita, mírně zvýšená teplota a někdy i srážení krve. V případě, že nemoc je chronické příznaky mohou být žloutenka, zápal plic a střevní zánět.

Sítnice Dysplazie: Je to porucha, kde je abnormální vývoj sítnice. Tam dochází záhyby ve vnějších vrstev sítnice. Jedná se o nejběžnější typ onemocnění, které se vyskytuje ve většině plemen psů. Menší forma dysplazie působí drobné problémy se zrakem, zatímco akutní člověk může vést k úplné slepoty u psů. Šedý zákal je doprovázeno touto poruchou.

Lymská nemoc: Jedná se o bakteriální onemocnění, které se šíří klíšťaty. Pes trpí bolestí kloubů, ztráta chuti k jídlu, horečka a letargie. TetracyclineFind článek, antibiotikum se používá k léčbě tohoto onemocnění.

Je tedy důležité, aby odhalit časné příznaky těchto onemocnění ve svých psů a setkat se svého veterináře co nejdříve. Tím se nejen udržet váš pes zdravý, ale také držet to pryč od některého z život ohrožujících onemocnění

Komentáře 

Doporučené články:

Vyhledávaná témata: